Modern Guest House Kaçış

Eğlence Oyunları
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2.7 MB
  • Version 3.5.0
  • Dil İngilizce
  • Firma funny games
Eğlence ve heyecan dolu olan bu yepyeni oyun sizi de içine alacak özelliklere sahip.

 Değişik bir kurguya sahip olan bu mükemmel oyunda çocuklar kendini çok rahat hissedecek. Her yönüyle çocukları etkileyen bu oyunu çok ama çok beğeneceksiniz. Bu oyunda hapishaneden kaçan biri saklanmak üzere bir otel odası tutuyor fakat bu odanın alarm sisteminden hiç haberi yok. Bu kötü durumu atlatmak için yapılması gereken bazı görevler bulunmakta. Bu görevler odanın alarm sistemini harekete geçirmeden odadan çıkmak. Bunu yapabilmek için bütün becerinizi ve aklınızı kullanmanız gerekmekte.

 Pek çok zorlu göreve sahip olan bu oyunda başarılı olmak için çaba sarf etmeniz gerekmekte. Her yönden eğlenceli olan bu harika oyunda sizi bekleyen bazı sürprizler de bulunmaktadır. Eğlencesi bol olan bu kaçma oyununda kontrol tamamen sizin elinizde. Kaliteli, güvenilir ve aynı zaman da eğlenceli olan bu oyunu sizler çok beğeneceksiniz. Zamanı eğlenceli geçirmek için bire bir olan bu harika oyun becerilerinizi geliştirmekte. Hapishaneden kaçan birini saklamak bu oyunun en zorlu görevidir. 

 Değişik özellikleri ve kurgusuyla da dikkat çeken bu oyun telefonunuza eğlence getirecek. Aksiyon ve heyecan dolu olan bu oyun ile artık siz de hızlı ve pratik düşüneceksiniz. Oyunun en önemli görevi olan bir kaçağı saklamak sizin için bazı zorluklar da getirecek. Bu sürprizleri öğrenmek istiyorsanız hemen bu oyunu indirin ve deneyin. 

 

Daha Fazla Göster
Modern Guest House Kaçış indir